دستگیری قاتل در کمتر از ۳ ساعت در بوکان

نزاع ۲ نوجوان در بوکان یک قربانی گرفت

  سرهنگ “موسی بهاری” فرمانده انتظامی بوکان در تشریح جزئیات این خبر گفت : عصر امروز در پی اعلام یک مورد خبر نزاع و درگیری، رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین انتظامی قرار گرفت. وی افزود: برابر بررسی‌های اولیه، سه نفر جوان به علت اختلاف شخصی با هم درگیر که طی این درگیری یکی […]

 

سرهنگ “موسی بهاری” فرمانده انتظامی بوکان در تشریح جزئیات این خبر گفت : عصر امروز در پی اعلام یک مورد خبر نزاع و درگیری، رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: برابر بررسی‌های اولیه، سه نفر جوان به علت اختلاف شخصی با هم درگیر که طی این درگیری یکی از آنها مصدوم که متاسفانه پس از انتقال به مرکز درمانی به علت شدت جراحات وارده فوت می نماید.

رئیس پلیس بوکان گفت: بلافاصله تیم تخصصی ویژه مبارزه با جرایم جنایی فعالیت خود را آغاز و محل اختفای ضاربین را که متواری شده بودند شناسایی و طی عملیاتی پلیسی و باهماهنگی قضایی قاتل را به همراه ۳ نفر همدست وی دستگیر گردید.

سرهنگ “بهاری” افزود: این قتل بر اثر اختلاف شخصی و عصبانیت ناشی از آن اتفاق افتاده و شهروندان می توانند با تسلط بر خود در زمان عصبانیت از این گونه فجایع جلوگیری کنند.