پیام تبریک فرمانده سپاه پیرانشهر به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

[quote bgcolor=”#ededed” arrow=”yes”]فرمانده سپاه پیرانشهر با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر و تمامی دلاورمردان نیروی انتظامی تبریک گفت[/quote] سرهنگ پاسدار قاسم نصیری فرمانده سپاه پیرانشهر با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر تبریک گفت. متن این پیام به […]

[quote bgcolor=”#ededed” arrow=”yes”]فرمانده سپاه پیرانشهر با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر و تمامی دلاورمردان نیروی انتظامی تبریک گفت[/quote]

سرهنگ پاسدار قاسم نصیری فرمانده سپاه پیرانشهر با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اهدا سلام و تحیات الهی

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت و امنیت جامعه است، رادمردانی که رمز درخشندگی ایشان در اذهان و قلوب مردم مجاهدت های گمنام و خدمت گزاری بی منت است. اندیشه ناب را با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند. امنیت آحاد جامعه اسلامی علی الخصوص شهرستان پیرانشهر نیز برگرفته از همین تفکر و مرهون مجاهدتها و تلاش های خالصانه این عزیزان است.

اینجانب هفته نیروی انتظامی را به کلیه کارکنان این مجموعه، خاصه فرمانده ولایتمدار و مقتدر برادر بزرگوار سید جلیل موسوی تبریک عرض نموده، امید است همچون گذشته با ارتقای همفکری و همکاری مشترک بین سپاه پیرانشهرو فرماندهی انتظامی شهرستان بیش از پیش گامی موثر در جهت هم افزایی نیروهای مسلح شهرستان برداشته شود.

ان شا الله با توکل بر خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر(عج) تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) در ایجاد امنیت و آسایش مردم همواره موفق و پیروز باشید.

سرهنگ پاسدار قاسم نصیری

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پیرانشهر