١٧۴ کیلوگرم شیشه مایع در ارومیه کشف شد

سرویس آذربایجان غربی-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف ۱۷۴ کیلو و ۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه مایع در ارومیه خبر داد. به گزارش پیرانشهر رووداو ، ناصر عتباتی با اعلام این خبر بیان کرد: با اطلاع از حمل مقدار قابل توجهی از مواد مخدر توسط یک دستگاه کامیون اسکانیا با دستور قضایی […]

سرویس آذربایجان غربی-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از کشف ۱۷۴ کیلو و ۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه مایع در ارومیه خبر داد.

به گزارش پیرانشهر رووداو ، ناصر عتباتی با اعلام این خبر بیان کرد: با اطلاع از حمل مقدار قابل توجهی از مواد مخدر توسط یک دستگاه کامیون اسکانیا با دستور قضایی و همکاری با پلیس مبارزه با مواد مخدر طی یک عملیات خودرو متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۱۷۴ کیلو و ۷۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه مایع که بصورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

مقام ارشد قضایی استان افزود: در این زمینه یک نفر دستگیر و کامیون حامل مواد مخدر توقیف و به پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تحویل داده شد.

عتباتی در پایان بر مبارزه بی امان با سوداگران مرگ که آرامش و امنیت خانواده‌ها را هدف قرار داده اند تاکید کرد و گفت که دستگاه قضایی استان به هیچ وجه با این افراد مماشات نکرده و مبارزه بی امان خود را با آن‌ها ادامه خواهد داد.