توقیف محموله ۱۱۵ کیلوگرمی شیشه در ارومیه

سردار  رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار  کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند. […]

سردار  رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار  کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، در پی دریافت یک خبر موثق مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی به داخل کشور ضمن تکمیل اقدامات اطلاعاتی، همه مسیرهای احتمالی ورود این محموله را شناسایی کردند.

او افزود: پس از ورود خودرو به داخل استان، به صورت نامحسوس تحت تعقیب قرار می گیرد و در این راستا چند تیم ازماموران  ضمن شناسایی محور تردد این خودرو و در پایش چند ساعته در نهایت در محور “ارومیه- مهاباد” موفق شدند خودروی مورد نظر را متوقف کنند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مأموران در اقدام هوشمندانه نسبت به توقیف کامیون اقدام و در بازرسی از آن مقدار ۱۱۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت حرفه ای جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.

او تصریح کرد: در این راستا ۱ نفر سوداگر مرگ دستگیر و ۱ دستگاه کامیون نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار جهانبخش در پایان با اشاره به نقش مهم فراجا در مبارزه با مواد افیونی، تاکید کرد: خادمان مردم در انتظامی استان در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و بدون شک اقدامات شبانه روزی پلیس در حوزه مبارزه با مواد مخدر نقش بی‌بدیلی در ارتقاء امنیت اجتماعی دارد