شبکه مستند فیلم مستند طبیعت پیرانشهر را می سازد

تیم مستندسازان شبکه مستند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، در راستای معرفی جاذبه های گردشگری پیرانشهر، مستند طبیعت پیرانشهر را می سازند. به گزارش پیرانشهر رووداو آقای مهندس طاهر ابوبکری مدیر شرکت بهسازان عرصه و محیط و مجری طرح گردشگری پیرانشهر اعلام کرد که در راستای معرفی جاذبه های گردشگری پیرانشهر و جهت گسترش صنعت توریسم […]

تیم مستندسازان شبکه مستند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، در راستای معرفی جاذبه های گردشگری پیرانشهر، مستند طبیعت پیرانشهر را می سازند.

به گزارش پیرانشهر رووداو آقای مهندس طاهر ابوبکری مدیر شرکت بهسازان عرصه و محیط و مجری طرح گردشگری پیرانشهر اعلام کرد که در راستای معرفی جاذبه های گردشگری پیرانشهر و جهت گسترش صنعت توریسم در پیرانشهر با تیم مستندسازان شبکه مستند وارد مذاکره شده و جمعه هفته گذشته این تیم بخش نخست این مستند را از طبیعت لندی شیخان و قلاتی شا و سنگ های افسانه ای خورنج فیلم برداری کرده و قرار است، هفته آینده نیز بخش دوم این مستند، طبیعت پردانان و آبشار خرپاپ فیلم برداری شود.

مهندس ابوبکری در ادامه افزود که این تیم با ۴ دوربین حرفه ای و همچنین دستگاه هلی کم مستندی را به مدت ۲۰ دقیقه تهیه خواهند کرد که قرار است در شبکه های مستند و دیگر شبکه های صداوسیمای کشور پخش شود.

وی افزود این تیم با هزینه بخش خصوصی به پیرانشهر آمده و در این خصوص اعلام کردند که این برنامه در راستای دیگر برنامه های جذب گردشگر و با حمایت اصناف پیرانشهر به خصوص اصناف بازارچه تهیه خواهد شد.

همچنین مهندس ابوبکری اضافه کردند که شرکت بهسازان عرصه و محیط در طی چند سال گذشته اقدام به فعالیت در عرصه توریسم و تهیه نقشه جامع گردشگری پیرانشهر نموده که هر سال در طی سفرهای نوروزی و تابستان بین گردشگران پخش شده است و امید است امسال با گسترش فعالیت این شرکت و تهیه فیلم مستند و تبلیغات گسترده در سطح کشور و برگزاری جشنواره خرید تابستانه بتوان گردشگرانی را از سراسر کشور جذب نموده که موجب رونق اقتصادی منطقه و شهرستان شود.