پیام تبریک جمعی از مسوولان پیرانشهر به مناسبت میلاد پیامبر اسلام

[quote bgcolor=”#eaeaea” arrow=”yes”]پیرانشهر رووداو- جمعی از مسوولان پیرانشهر به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص) پیام تبریکی منتشر کردند که شرح آن را در متن زیر مشاهده می کنید.[/quote] پیام تبریک فرماندار پیرانشهر بسم الله الرحمن الرحیم با فرا رسیدن ربیع الاول و ایام ولادت حضرت ختمی مرتبط، محمد مصطفی (ص)بار دیگر شمیم دل انگیز رسالت […]

[quote bgcolor=”#eaeaea” arrow=”yes”]پیرانشهر رووداو- جمعی از مسوولان پیرانشهر به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص) پیام تبریکی منتشر کردند که شرح آن را در متن زیر مشاهده می کنید.[/quote]

پیام تبریک فرماندار پیرانشهر

بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن ربیع الاول و ایام ولادت حضرت ختمی مرتبط، محمد مصطفی (ص)بار دیگر شمیم دل انگیز رسالت و نسیم آرام بخش عترت در جهان اسلام می وزد و نام و یاد پیامبر اعظم، همگان را به عصر نبوت رهنمون می شود، روزگاری که هیچ آرمانی جز اعتلای توحید، پیش برد اسلام و زندگی مسلمانی در کار نبود، پیامبر آمده بود تا سخن توحید را به شعار گیتی تبدیل کند و تفرقه را از میان بردارد

پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

وحدت و یکپارچگی مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلی میان ایشان، از دستاوردهای دین مبین اسلام و آموزه های اسلامی و فرهنگ قرآنی است.

اینجانب میلاد فرخنده پیامبر اعظم حضرت رسول اکرم (ص)بهانه خلقت،مبشر آگاهی و حکمت،پرچمدار عدالت و برابری و نیز میلاد امام جعفر صادق (ع) را صمیمانه به محضر مسلمین جهان بویژه مردم مومن و شریف شهرستان پیرانشهر تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال سلامتی و سعادت را برای همگان مسئلت دارم.

سید علی ترابی

فرماندار شهرستان پیرانشهر

پیام تبریک اعضای شورای شهرستان

بسم الله الرحمن الرحیم

«براستی که من برای به کمال رساندن مکارم اخلاق مبعوث شده ام» پیامبر اکرم (ص)

با فرا رسیدن ربیع الاول و ایام ولادت حضرت ختمی مرتبط، محمد مصطفی (ص)بار دیگر شمیم دل انگیز رسالت و نسیم آرام بخش اسلام در جهان می وزد و نام و یاد پیامبر اعظم، همگان را به عصر نبوت رهنمون می شود، روزگاری که هیچ آرمانی جز اعتلای توحید، پیش برد اسلام و زندگی مسلمانی در کار نبود، پیامبر آمده بود تا سخن توحید را به شعار گیتی تبدیل کند و تفرقه و تشتت را از میان بردارد.
پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.
وحدت و یکپارچگی مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلی میان ایشان، از دستاوردهای دین مبین اسلام و آموزه های اسلامی و فرهنگ قرآنی است.
اینجانبان اعضای شورای اسلامی شهرستان پیرانشهر میلاد فخر آفرینش ؛ پیامبر اعظم حضرت رسول اکرم (ص)بهانه خلقت ، مبشر آگاهی و حکمت، پرچمدار عدالت و برابری و آغاز هفته وحدت را صمیمانه به محضر مسلمین جهان بویژه همشهریان گرانقدر، مسئولین خدوم و زحمت کش شهرستان تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال سلامتی، سعادت ومزید توفیق خدمت صادقانه و بی منت و ماندگار را برای همگان مسئلت داریم

اعضای شورای اسلامی شهرستان پیرانشهر

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر پیرانشهر به مناسبت هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرو شهرداری پیرانشهراعضای شورای اسلامی شهر پیرانشهر با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را مردم شریف شهرستان پیرانشهر تبریک گفتند.

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.

امروزه میراث بزرگ حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) برای مسلمانان دعوت آنان به وحدت است، پیام روشن رسول گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) که می‌فرمایند: الجَماعَهُ رَحمَهٌ و الفُرقَهُ عذابٌ “وحدت مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است” بیانگر اهمیت یکپارچگی امت اسلام در این دین مبین است.

خدای بلند مرتبه را شاکریم که درشهر پیرانشهر جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی به مدد اندیشه ی بلند و همت والای مردمان این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می نمایند.

اینجانبان فرا رسیدن ولادت خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمه للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت وسعادت کلّ بشر حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق (علیه السلام) را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

اعضای شورای اسلامی شهر پیرانشهر

پیام تبریک مهندس سعیدی شهردار پیرانشهر به مناسبت هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرو شهرداری پیرانشهر شهردارپیرانشهر با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت خاتم‌النبیین حضرت محمد مصطفی(ص) وامام جعفر صادق (ص) را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت.
متن پیام شهردار پیرانشهر به این شرح است:

«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّـهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ»
به حقیقت مؤمنان همه برادر یکدیگرند پس همیشه بین برادران ایمانی خود صلح دهید و خداترس و پرهیزکار باشید، باشد که مورد لطف و رحمت الهی گردید. «سوره حجرات، آیه ۱۰»

برادری کلید واژه‌ای است که از صدر اسلام تاکنون همواره مورد تاکید آیات و روایات بوده و در مقابل، تکیه دشمنان نیز به همان نسبت بر توطئه حول محور آن بوده است. تفرقه بین شیعه و سنی، شکل‌گیری وهابیت، داعش، گروه‌های تروریستی و… همه و همه توطئه‌هایی می باشند که دست‌آویز آن برهم زدن کلید واژه برادری و وحدت بین مسلمین جهان است؛ همان نکته‌ای که همواره خداوند از آن به عنوان راهی برای دستیابی به لطف و رحمت الهی نام برده است.

سال‌هاست دشمن تمام توان، امکانات و تجهیزات، خصوصا توان نظامی و تبلیغاتی خود را به کار بسته تا برادری بین مسلمانان و وجهه آنان را در بین جوامع بین‌المللی بر هم بزند و هفته وحدت به عنوان ایام جشن و سرور مشترک مسلمانان به یمن میلاد با برکت و فرخنده خاتم‌النبیین محمد مصطفی(ص) فرصتی است که بیش از هر زمان دیگری بر طبل دوستی، محبت و یکدلی و وحدت بین مسلمانان جهان بکوبیم.

آنچه که امروز در مقابل تبلیغات بی حد و اندازه دشمن به کمک مزدوران منطقه‌ای آنها، می‌تواند بر قدرت مسلمانان بیفزاید ایمان به خداوند متعال و تکیه بر وحدت و یکدلی است چراکه طبق وعده خداوند با وجود تمام امکانات و منابع مالی و تجهیزات کفار و دشمنان، این افراد با ایمان هستند که پیروز نهایی نبرد حق علیه باطل خواهند بود.

سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) محوری برای هم صدایی و هم افزایی بوده و هفته وحدت این یادگار ماندگار تجلی و نمادی برای ترسیم این همدلی محسوب می گردد و در تعبیر مقام معظم رهبری به خوبی چنین آمده است که وجود نبی اکرم(ص) بزرگترین مایه وحدت در همه ادوار اسلامی بوده است.

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده و میلاد خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمتٌ للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، از خداوند متعال سربلندی روزافزون تمام مسلمین جهان خصوصا ملت شریف، ولایتمدار و انقلابی پیرانشهر را خواهانم.
سعیدی
شهردار پیرانشهر