استرس و شوک بزرگ به منصوریان/ محرومیت ۸ آبی پوش در آسیا

[quote] ۸ بازیکن تیم فوتبال استقلال در آستانه محرومیت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند. [/quote] به گزارش پیرانشهر رووداو این طور که از شواهد پیداست تیم فوتبال استقلال با تساوی برابر الاهلی تقریبا صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد و اگر در بازی برابر التعاون اتفاق عجیبی رخ ندهد آبی‌ها […]

[quote]

۸ بازیکن تیم فوتبال استقلال در آستانه محرومیت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند.

[/quote]

به گزارش پیرانشهر رووداو این طور که از شواهد پیداست تیم فوتبال استقلال با تساوی برابر الاهلی تقریبا صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد و اگر در بازی برابر التعاون اتفاق عجیبی رخ ندهد آبی‌ها به مرحله حذفی می‌رسند.

 اما نکته نگران کننده برای منصوریان، تعداد بازیکنان یک اخطاره استقلال است که با دریافت اولین اخطار در دیدارهای آینده، بازی بعدی تیم‌شان در آسیا را از دست خواهند داد.

پیش از بازی با الاهلی بازیکنانی همچون خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، رابسون جانواریو، بهنام برزای یک کارت زرد در آسیا گرفته بودند و در بازی برابر الاهلی نیز  امید ابراهیمی و پادوانی ۲ آبی پوش دیگر از داور اخطار گرفتند.

با تمام تفاسیر، استقلالی ها در بازی برابر التعاون و بازی‌ سنگین مرحله حذفی، کار سختی با توجه به این تعداد بازیکن در آستانه محرومیت خواهند داشت.

با این وجود باید منتظر ماند و دید منصوریان چگونه از محرومیت بازیکنان خود در رقابت های آسیای جلوگیری خواهد کرد.