اقدام جالب عضو شورای شهر سقز ، درسی آموزنده برای شوراهای دیگر

به گزارش پیرانشهر رووداو  «سردار دوغی» عضو شورای شهر سقز در یادداشتی داراییهای خود را اعلام و نوشت: دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی موارد فوق ،به وکالت از موکلان ام میدانم. متن یادداشت سردار دوغی عضو شورای شهر سقز به […]

به گزارش پیرانشهر رووداو  «سردار دوغی» عضو شورای شهر سقز در یادداشتی داراییهای خود را اعلام و نوشت: دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی موارد فوق ،به وکالت از موکلان ام میدانم.

متن یادداشت سردار دوغی عضو شورای شهر سقز به شرح زیر است:

 با نزدیک شدن به روزهای پایانی چهار سال کاری ام در شورای دور چهارم و شروع بکار دور پنجم شورای شهر، بر آن شدم فهرستی از اموال منقول و غیرمنقول و بدهکاری ها و بستانکاری هایم را جهت اطلاع و استحضار همگان و موکلانی که این ایام را به وکالت از ایشان فرصت مسئول بودن در نهاد شورای شهر را یافته ام انتشار عمومی دهم.

بدیهی است تعابیر و تفاسیر شهروندان از اقداماتی اینچنینی توسط مسئولین، می تواند متفاوت باشد و هرکس از ظن خود بدان بنگرد، لذا تعبیر هر تعبیرگری و تفسیر هر مفسری که در دایره ی انصاف به قضاوت مان نشسته باشد، را محترم خواهم شمرد.

اما از آنجا که همواره در برابر قبول کارها و مسئولیت ها ،خود را ملزم و متعهد به پس دادن حساب به همه ی ذینفعان آن حوزه ی کاری و افکار عمومی دانسته ام ،در این مقوله هم ترک عادت نخواهم کرد.

چهار سال پیش که وارد شورای شهر شدم قریب به چهار سال بود به شغل شریف معلمی مشرف شده بودم و بیش از پنج سال از حضور و اشتغال ام در نظام مهندسی بعنوان مهندس طراح و ناظر سازه و کارشناس رسمی دادگستری در رشته ی راه و ساختمان می گذشت.

امسال شروع سال هشتم معلمی ام ،سال نه ام نظام مهندسی و کارشناس رسمی ام است.

فهرست اموال غیر منقول خود و همسرم به شرح ذیل است:

یکباب منزل مسکونی نیمه کاره پنجاه درصد ساخت ، یک طبقه و پیلوت است که در محله ی بهارستان پائین شهرک زاگرس یک ،ابتدای مسیر تازه آباد واقع است.

فهرست اموال منقول خود و همسرم

الف) یک دستگاه خودروی ام وی ام چینی مدل ۳۱۵ شرایطی که سر رسید آخرین قسط آن در اواخر سال ۹۹ می باشد.

 ب) حساب بانکی متعلق به دریافت حقوق کارمندی ام نزد بانک ملی شعبه ی قدس با درآمد ناخالص قریب به دو میلیون و سیصد هزار با موجودی فعلی قریب به یک میلیون تومان

ج) حساب بانکی متعلق به دریافت حق الزحمه خدمات مهندسی – طراحی و نظارت سازه – نزد بانک مهر ایران واقع در میدان آزادی با موجودی فعلی قریب به پانصد هزار تومان.

 فهرست وامهای در ذمه:

الف) ۳۰ میلیون تومان وام ۲۷% فرهنگیان ، نزد بانک مهر اقتصاد با کسر ماهیانه هشتصد و چهل هزار تومان از فیش حقوق ام که باز پرداخت آن چهار ساله می باشد و دو سال آن پاس شده است.

ب) ۱۰ میلیون تومان وام ۱۵% بانک مهر ایران با اقساط ۲۴ ماهه، به مبلغ هر قسط ۴۰۰ هزار تومان ،کسر از حساب جاری نظام مهندسی ام نزد این بانک که قریب به ۱۰ ماه آن پاس شده است.

 بدهکاری به افراد و اشخاص ناشی از ساخت منزل مسکونی در دست احداث ام ،قریب به ۱۵ میلیون تومان..

✅بستانکاری:

الف) شش میلیون و پانصد هزار تومان طلب طراحی نقشه و خدمات مهندسی وصول نشده از افراد و اشخاص.

ب)قریب به ۵ میلیون تومان طلب سه ماه کاری و حق جلسات شورای شهر.

در پایان قابل ذکر است هرآنچه از اموال و املاک منقول و غیر منقول ،بدهی ها و بستانکاری ها بود آورده شده است و اینجانب غیر از موارد فوق الذکر، اموالی بنام فرزندان و بستگان نسبی و سببی ندارم و دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی موارد فوق ،به وکالت از موکلان ام میدانم.

 والسلام علی من اتبع الهدی ….

🔹سردار دوغی – عضو شورای شهر دور چهارم و منتخب دور پنجم شورای سقز

اقدام جالب عضو شورای شهر سقز