رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت ساماندهی کولبران معابر مرزی نامه اعتراضی فراکسیون اهل سنت بازگشایی معبر مرزی بازگشایی مرز تمرچین

واکنش دکتر خضری به اظهارات قاضی پور

دکتر رسول خضری، در واکنش به سخنان اخیر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات اخیر از سوی نماینده مردم ارومیه واقعاً جای تأسف است.

دکتر رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان اخیر نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار کردپرس گفت: بر اساس قانون اساسی کشور، شخصی که بعنوان نماینده مورد اعتماد مردم قرار می گیرد تنها نماینده مردم حوزه انتخابیه نیست بلکه در برابر کل مردم ایران اسلامی مسئول است.
وی ادامه داد: اظهارات عجیب و نسنجیده اخیر “نادر قاضی پور” در سمت نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه در آذربایجان غربی به اقلیتهای قومی پست داده نمی شود، واقعاً تأسف بار است و چنین ادبیاتی دور از شخصیت فردی در لباس نمایندگی است لذا از شخص رئیس مجلس انتظار داریم در اسرع وقت به این موضوع ورود پیدا کند و تذکرات لازم را به وی بدهد.
خضری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه عمل هر فرد نشانه ی شخصیت اوست، اضافه کرد: در شرایط حساس کنونی که دشمنان ایران اسلامی هر روز به بهانه های مختلفی قصد تفرقه افکنی در میان قومیتهای مختلف کشورمان را دارند، بیان چنین اظهاراتی تنها باعث خوشحالی دشمنان ایران اسلامی خواهد شد.
این نماینده مجلس تصریح کرد: بر اساس منویات و تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری همه ما باید در راستای تقویت وحدت و یکپارچگی قومیت های مختلف در تمامی نقاط کشور تلاش کنیم چرا که ضامن بقا و ماندگاری نظام تنها در حفظ پایه های وحدت است و لاغیر.
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: ما انتظار داریم که در استان آذربایجان غربی، بر اساس شایستگی و لیاقت افراد و به دور از هر رنگ و قوم و نزادی، پست های اداری و حاکمیتی تقسیم شود ولی متاسفانه در بسیاری از موارد خلاف این امر ثابت شده است و بر همین اساس ما انتظار داشتیم که تمامی نمایندگان حوزه استان آذربایجان غربی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند و ضمن واکنش تند به اظهارت قاضی پور، خواستار بکارگیری نیروهای متخصص بر اساس شایسته سالاری در پست های حاکمیتی باشند.
خضری در خاتمه یاداور شد، متأسفانه تا کنون نه تنها این موضوع عملی نشده است بلکه هر چند وقت یکبار شاهد بذرپاشی های غیر منطقی از سوی این نماینده مجلس، بوده ایم که که بدون شک ادامه این روند شکاف گسل های قومی و مذهبی را بدنبال خواهد داش

برای اشتراک این مطلب در تلگرام کلیک کنید
http://piranshahrrudaw.ir/?p=2853


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهار =