اعتراض ۳۲ کاندیدای ارومیه/صندوق ها بازشماری می شوند

۳۲ نامزد انتخاباتی شورای اسلامی شهر ارومیه به نتیجه انتخابات اعتراض کرده اند و فرماندار ارومیه از بازشماری تعدادی از صندوقهای رای خبر داد.

به گزارش پیرانشهر رووداو، عباس حسن خانی فرماندار ارومیه با اشاره به اعتراض ۳۲ نفر از نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر ارومیه به نتیجه انتخابات، اظهار کرد: بازشماری تعدادی از صندوق های رای هم اکنون آغاز شده است و نتایج آن تا ۲۴ ساعت آینده اعلام می شود.
وی در حالی که با ایرنا گفت وگو می کرد، اعلام کرد که این صندوق های اخذ رای با حضور نمایندگان هیات های اجرایی و نظارت بازشماری می شود.
حسن خانی در رابطه با درخواست برخی از نامزدهای معترض مبنی بر حضور نمایندگان آنان در بازشماری آرا نیز گفت: ازشماری آرا طبق قانون فقط در حضور نمایندگان هیات اجرایی و هیات نظارت امکان پذیر است.
هفت نفر از اعضای اصلی و یک نفر از اعضای علی البدل شورای پنجم ارومیه در چهارمین دوره از شورای اسلامی این شهر نیز عضویت داشته اند.
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هفته گذشته/ ۲۹ اردیبهشت/ و همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی برگزار شد./

برای اشتراک این مطلب در تلگرام کلیک کنید
http://piranshahrrudaw.ir/?p=1013


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =